Stilling efter spil A 3
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 24 24 1 90.00
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 10 10 2 66.67
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 9 9 3 65.00
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 9 9 3 65.00
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 7 7 5 61.67
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 7 7 5 61.67
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 4 4 7 56.67
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 4 4 7 56.67
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 3 3 9 55.00
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 2 2 10 53.33
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 1 1 11 51.67
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -1 -1 12 48.33
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -2 -2 13 46.67
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -3 -3 14 45.00
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -4 -4 15 43.33
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -4 -4 15 43.33
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -7 -7 17 38.33
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -7 -7 17 38.33
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -9 -9 19 35.00
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -9 -9 19 35.00
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -10 -10 21 33.33
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -24 -24 22 10.00

Frekvenstavler

A1
N/-

S D T 8 6 2
H K B T 9 7 5
R 8
K B
  S B 9 7 3
  H 8 3
  R K T 7 5 2
  K E 6
TABLES 5 4
H E 6 4
R D 9 6
K D 7 4 3 2
 S E K
H D 2
R E B 4 3
K K T 9 8 5
Spil A 1
Antal NS ØV Resultat
4 450   7
6 420   -3
1   150 -10
A2
Ø/NS

S 7 5
H E 8 5
R D 8 5
K E K T 9 6
  S D B 9 8 2
  H D 6
  R E K 7 4
  K 7 2
TABLES E K
H K T 9 2
R 9 6 2
K B 8 5 3
 S T 6 4 3
H B 7 4 3
R B T 3
K D 4
Spil A 2
Antal NS ØV Resultat
1 50   10
1   120 8
6   140 1
1   400 -6
1   500 -8
1   800 -10
A3
S/ØV

S E B T 9 8 4
H K 8
R 9 7
K D B 8
  S D 5 2
  H 6 2
  R D B 6 5 4
  K T 9 6
TABLES 7
H E 9 7 5 4 3
R E K
K K 7 3 2
 S K 6 3
H D B T
R T 8 3 2
K E 5 4
Spil A 3
Antal NS ØV Resultat
2 420   9
1 200   6
3 170   2
1 140   -2
3   50 -6
1   100 -10

Spilresultater

A1
N/-

S D T 8 6 2
H K B T 9 7 5
R 8
K B
  S B 9 7 3
  H 8 3
  R K T 7 5 2
  K E 6
TABLES 5 4
H E 6 4
R D 9 6
K D 7 4 3 2
 S E K
H D 2
R E B 4 3
K K T 9 8 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
450   7
2 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Lene Thomsen
Frede Dahl
420   -3
3 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
450   7
4 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Lise Mikkelsen
Niels Agger
420   -3
5 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
420   -3
6 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Betty Holm
Christian Nielsen
420   -3
7 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
420   -3
8 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
420   -3
9 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Stense Farholt
Jens Kofoed
  150 -10
10 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
450   7
11 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
450   7
A2
Ø/NS

S 7 5
H E 8 5
R D 8 5
K E K T 9 6
  S D B 9 8 2
  H D 6
  R E K 7 4
  K 7 2
TABLES E K
H K T 9 2
R 9 6 2
K B 8 5 3
 S T 6 4 3
H B 7 4 3
R B T 3
K D 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
  400 -6
2 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Lene Thomsen
Frede Dahl
  120 8
3 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  140 1
4 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Lise Mikkelsen
Niels Agger
50   10
5 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  140 1
6 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Betty Holm
Christian Nielsen
  140 1
7 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  140 1
8 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
  140 1
9 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Stense Farholt
Jens Kofoed
  500 -8
10 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  140 1
11 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  800 -10
A3
S/ØV

S E B T 9 8 4
H K 8
R 9 7
K D B 8
  S D 5 2
  H 6 2
  R D B 6 5 4
  K T 9 6
TABLES 7
H E 9 7 5 4 3
R E K
K K 7 3 2
 S K 6 3
H D B T
R T 8 3 2
K E 5 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
170   2
2 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Lene Thomsen
Frede Dahl
  50 -6
3 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
170   2
4 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Lise Mikkelsen
Niels Agger
170   2
5 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
420   9
6 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Betty Holm
Christian Nielsen
200   6
7 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
420   9
8 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
140   -2
9 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Stense Farholt
Jens Kofoed
  50 -6
10 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  100 -10
11 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  50 -6

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard