Stilling efter spil A 6
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 24 33 1 77.50
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -1 23 2 69.17
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 13 20 3 66.67
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 16 14 4 61.67
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 16 12 5 60.00
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 16 12 5 60.00
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 7 11 7 59.17
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 7 10 8 58.33
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 4 6 9 55.00
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 1 5 10 54.17
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -7 3 11 52.50
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 1 0 12 50.00
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -16 -7 13 44.17
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 17 -7 13 44.17
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -1 -8 15 43.33
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -16 -9 16 42.50
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -4 -13 17 39.17
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -7 -14 18 38.33
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -16 -19 19 34.17
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -13 -23 20 30.83
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -24 -23 20 30.83
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -17 -26 22 28.33

Frekvenstavler

A4
V/Alle

S D 7
H E D 8 3
R K D T 7 5 4 3
K -
  S K B 9 8 4
  H B 2
  R 8
  K B 9 7 5 4
TABLES E T 5 2
H 7
R E B 9 6
K K D T 3
 S 6 3
H K T 9 6 5 4
R 2
K E 8 6 2
Spil A 4
Antal NS ØV Resultat
1 1050   10
1 620   8
2   100 5
2   200 1
4   500 -5
1   990 -10
A5
N/NS

S K B 8 7 4
H K 8 3
R E 3
K 8 5 2
  S E D
  H 5 2
  R 7 6 5 4
  K K 9 7 6 3
TABLES T 9 6
H E D B T 9
R D 9 2
K E T
 S 5 3 2
H 7 6 4
R K B T 8
K D B 4
Spil A 5
Antal NS ØV Resultat
1 110   10
2 50   7
1   100 4
1   140 2
1   150 0
3   200 -4
1   400 -8
1   500 -10
A6
Ø/ØV

S 5
H D 8
R 9 7 4 2
K K B T 7 5 4
  S K 9 8 7 6 4
  H K B 2
  R K 3
  K E 2
TABLES E D T 2
H E T 5
R E D 8 6
K D 6
 S B 3
H 9 7 6 4 3
R B T 5
K 9 8 3
Spil A 6
Antal NS ØV Resultat
1   710 10
1   1430 8
3   1460 4
4   2210 -3
2   2220 -9

Spilresultater

A4
V/Alle

S D 7
H E D 8 3
R K D T 7 5 4 3
K -
  S K B 9 8 4
  H B 2
  R 8
  K B 9 7 5 4
TABLES E T 5 2
H 7
R E B 9 6
K K D T 3
 S 6 3
H K T 9 6 5 4
R 2
K E 8 6 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  200 1
2 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  500 -5
3 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Stense Farholt
Jens Kofoed
  500 -5
4 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
1050   10
5 Lene Thomsen
Frede Dahl
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  500 -5
6 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  100 5
7 Hanne Guldager
Ole Fenger
Betty Holm
Christian Nielsen
  200 1
8 Marie Hansen
Niels Henriksen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
620   8
9 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  100 5
10 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  990 -10
11 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  500 -5
A5
N/NS

S K B 8 7 4
H K 8 3
R E 3
K 8 5 2
  S E D
  H 5 2
  R 7 6 5 4
  K K 9 7 6 3
TABLES T 9 6
H E D B T 9
R D 9 2
K E T
 S 5 3 2
H 7 6 4
R K B T 8
K D B 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  200 -4
2 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  100 4
3 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Stense Farholt
Jens Kofoed
  140 2
4 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  150 0
5 Lene Thomsen
Frede Dahl
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  500 -10
6 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
50   7
7 Hanne Guldager
Ole Fenger
Betty Holm
Christian Nielsen
  400 -8
8 Marie Hansen
Niels Henriksen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  200 -4
9 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
50   7
10 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  200 -4
11 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
110   10
A6
Ø/ØV

S 5
H D 8
R 9 7 4 2
K K B T 7 5 4
  S K 9 8 7 6 4
  H K B 2
  R K 3
  K E 2
TABLES E D T 2
H E T 5
R E D 8 6
K D 6
 S B 3
H 9 7 6 4 3
R B T 5
K 9 8 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  710 10
2 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  2210 -3
3 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Stense Farholt
Jens Kofoed
  1460 4
4 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  2210 -3
5 Lene Thomsen
Frede Dahl
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  2220 -9
6 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  1460 4
7 Hanne Guldager
Ole Fenger
Betty Holm
Christian Nielsen
  2220 -9
8 Marie Hansen
Niels Henriksen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  2210 -3
9 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  1460 4
10 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  2210 -3
11 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  1430 8

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard