Stilling efter spil A 9
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 0 33 1 68.33
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 16 28 2 65.56
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 10 16 3 58.89
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -9 14 4 57.78
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 9 14 4 57.78
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 11 11 6 56.11
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 6 9 7 55.00
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 15 8 8 54.44
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -6 6 9 53.33
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -15 5 10 52.78
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -11 3 11 51.67
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -10 1 12 50.56
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 6 -1 13 49.44
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 8 -5 14 47.22
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -16 -6 15 46.67
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 0 -8 16 45.56
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 9 -10 17 44.44
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -8 -17 18 40.56
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -6 -20 19 38.89
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 6 -20 19 38.89
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -6 -29 21 33.89
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -9 -32 22 32.22

Frekvenstavler

A7
S/Alle

S D 9 8 6 5
H 9 6 3
R 7 6
K 9 7 6
  S K B 2
  H E K 8
  R 9 8 5 2
  K K 8 2
TABLES T 4 3
H T 7 2
R 3
K E D B T 4 3
 S E 7
H D B 5 4
R E K D B T 4
K 5
Spil A 7
Antal NS ØV Resultat
1 670   10
2 200   7
1 130   4
2 110   1
1 100   -2
1   100 -4
1   130 -6
1   200 -8
1   300 -10
A8
V/-

S B T 9 7 3 2
H 8 3
R D B 7 2
K K
  S K 6 4
  H 9 7 4
  R K 9 8 5 4
  K 9 3
TABLES E D 5
H E K D B T
R E 6
K E B T
 S 8
H 6 5 2
R T 3
K D 8 7 6 5 4 2
Spil A 8
Antal NS ØV Resultat
1   230 10
1   480 8
7   490 0
1   980 -8
1   990 -10
A9
N/ØV

S E B T
H D B
R D 7 3 2
K E K 9 5
  S 8 5 4 3
  H 9 5 3
  R K B 9 8 6 4
  K -
TABLES 9 7
H E K 8
R E
K T 8 7 6 4 3 2
 S K D 6 2
H T 7 6 4 2
R T 5
K D B
Spil A 9
Antal NS ØV Resultat
1 800   10
1 460   8
1 430   6
3 400   2
1 150   -2
1 100   -4
2   50 -7
1   100 -10

Spilresultater

A7
S/Alle

S D 9 8 6 5
H 9 6 3
R 7 6
K 9 7 6
  S K B 2
  H E K 8
  R 9 8 5 2
  K K 8 2
TABLES T 4 3
H T 7 2
R 3
K E D B T 4 3
 S E 7
H D B 5 4
R E K D B T 4
K 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Betty Holm
Christian Nielsen
  100 -4
2 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  200 -8
3 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
100   -2
4 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
110   1
5 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  130 -6
6 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  300 -10
7 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
110   1
8 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
670   10
9 Marie Hansen
Niels Henriksen
Lene Thomsen
Frede Dahl
200   7
10 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
130   4
11 Hanne Guldager
Ole Fenger
Stense Farholt
Jens Kofoed
200   7
A8
V/-

S B T 9 7 3 2
H 8 3
R D B 7 2
K K
  S K 6 4
  H 9 7 4
  R K 9 8 5 4
  K 9 3
TABLES E D 5
H E K D B T
R E 6
K E B T
 S 8
H 6 5 2
R T 3
K D 8 7 6 5 4 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Betty Holm
Christian Nielsen
  990 -10
2 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  490 0
3 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  490 0
4 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  980 -8
5 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  230 10
6 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  480 8
7 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  490 0
8 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  490 0
9 Marie Hansen
Niels Henriksen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  490 0
10 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  490 0
11 Hanne Guldager
Ole Fenger
Stense Farholt
Jens Kofoed
  490 0
A9
N/ØV

S E B T
H D B
R D 7 3 2
K E K 9 5
  S 8 5 4 3
  H 9 5 3
  R K B 9 8 6 4
  K -
TABLES 9 7
H E K 8
R E
K T 8 7 6 4 3 2
 S K D 6 2
H T 7 6 4 2
R T 5
K D B
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Betty Holm
Christian Nielsen
150   -2
2 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  50 -7
3 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
800   10
4 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
100   -4
5 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
430   6
6 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
460   8
7 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  50 -7
8 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  100 -10
9 Marie Hansen
Niels Henriksen
Lene Thomsen
Frede Dahl
400   2
10 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
400   2
11 Hanne Guldager
Ole Fenger
Stense Farholt
Jens Kofoed
400   2

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard