Stilling efter spil A12
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 6 34 1 64.17
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 12 26 2 60.83
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 8 22 3 59.17
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 15 20 4 58.33
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 2 18 5 57.50
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 17 18 5 57.50
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -17 16 7 56.67
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 11 14 8 55.83
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 13 7 9 52.92
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -8 3 10 51.25
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 9 -1 11 49.58
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -11 -3 12 48.75
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -9 -3 12 48.75
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -12 -3 12 48.75
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -2 -10 15 45.83
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 10 -10 15 45.83
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -13 -14 17 44.17
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 3 -14 17 44.17
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -10 -15 19 43.75
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -3 -23 20 40.42
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -6 -35 21 35.42
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -15 -47 22 30.42

Frekvenstavler

A10
Ø/Alle

S 8 6 2
H 9 7 4
R E K D B
K D 8 6
  S E 4
  H E 8 6 5 3
  R 8 6 4 3
  K 9 7
TABLES B 5
H K D T 2
R 7 5
K K B T 4 2
 S K D T 9 7 3
H B
R T 9 2
K E 5 3
Spil A10
Antal NS ØV Resultat
4 620   7
1 200   2
1 170   0
4 140   -5
1   100 -10
A11
S/-

S 9 8
H D B 9
R K B T 6
K E 9 5 4
  S 6 3 2
  H E 8 3 2
  R D 5 2
  K D B 3
TABLES E K T 7
H K T 6 4
R E 8
K K T 7
 S D B 5 4
H 7 5
R 9 7 4 3
K 8 6 2
Spil A11
Antal NS ØV Resultat
6 50   5
1   50 -2
1   140 -4
1   400 -6
2   420 -9
A12
V/NS

S E T 8 2
H E 7 5 4 2
R K 4
K B 5
  S D B 9
  H 8
  R E T 3 2
  K E D 9 6 3
TABLES 5 4
H K D B T 6 3
R -
K K 8 7 4 2
 S K 7 6 3
H 9
R D B 9 8 7 6 5
K T
Spil A12
Antal NS ØV Resultat
1 300   10
1 100   8
1 50   6
2   130 3
4   400 -3
1   420 -8
1   800 -10

Spilresultater

A10
Ø/Alle

S 8 6 2
H 9 7 4
R E K D B
K D 8 6
  S E 4
  H E 8 6 5 3
  R 8 6 4 3
  K 9 7
TABLES B 5
H K D T 2
R 7 5
K K B T 4 2
 S K D T 9 7 3
H B
R T 9 2
K E 5 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
620   7
2 Hanne Guldager
Ole Fenger
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
620   7
3 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lene Thomsen
Frede Dahl
620   7
4 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Inger Larsen
Aage Lauridsen
140   -5
5 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  100 -10
6 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
170   0
7 Betty Holm
Christian Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
140   -5
8 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
140   -5
9 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
620   7
10 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Marie Hansen
Niels Henriksen
140   -5
11 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
200   2
A11
S/-

S 9 8
H D B 9
R K B T 6
K E 9 5 4
  S 6 3 2
  H E 8 3 2
  R D 5 2
  K D B 3
TABLES E K T 7
H K T 6 4
R E 8
K K T 7
 S D B 5 4
H 7 5
R 9 7 4 3
K 8 6 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  50 -2
2 Hanne Guldager
Ole Fenger
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
50   5
3 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lene Thomsen
Frede Dahl
50   5
4 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Inger Larsen
Aage Lauridsen
50   5
5 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  140 -4
6 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
  420 -9
7 Betty Holm
Christian Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
50   5
8 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  420 -9
9 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  400 -6
10 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Marie Hansen
Niels Henriksen
50   5
11 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
50   5
A12
V/NS

S E T 8 2
H E 7 5 4 2
R K 4
K B 5
  S D B 9
  H 8
  R E T 3 2
  K E D 9 6 3
TABLES 5 4
H K D B T 6 3
R -
K K 8 7 4 2
 S K 7 6 3
H 9
R D B 9 8 7 6 5
K T
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
100   8
2 Hanne Guldager
Ole Fenger
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  400 -3
3 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lene Thomsen
Frede Dahl
  130 3
4 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Inger Larsen
Aage Lauridsen
300   10
5 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  130 3
6 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
  400 -3
7 Betty Holm
Christian Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
50   6
8 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  400 -3
9 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  400 -3
10 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Marie Hansen
Niels Henriksen
  420 -8
11 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  800 -10

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard