Stilling efter spil A21
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 19 64 1 65.24
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 7 45 2 60.71
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 13 27 3 56.43
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 3 26 4 56.19
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 17 20 5 54.76
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 10 18 6 54.29
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -7 17 7 54.05
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -4 16 8 53.81
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 1 14 9 53.33
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -19 11 10 52.62
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -6 10 11 52.38
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 4 5 12 51.19
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -3 -4 13 49.05
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 6 -8 14 48.10
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -10 -20 15 45.24
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -3 -25 16 44.05
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 3 -25 16 44.05
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -1 -28 18 43.33
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -17 -36 19 41.43
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -13 -39 20 40.71
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 3 -40 21 40.48
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -3 -48 22 38.57

Frekvenstavler

A19
S/ØV

S E T 8 2
H D 2
R K 6 5
K K D B 5
  S 7 6 5
  H B T 9 6
  R B 8
  K E T 4 2
TABLES B 4
H K 5 3
R E T 4 3
K 9 8 6 3
 S K D 9 3
H E 8 7 4
R D 9 7 2
K 7
Spil A19
Antal NS ØV Resultat
5 450   6
6 420   -5
A20
V/Alle

S E 8
H E D 9 7 6 5
R 9 7 5
K T 2
  S K T 9 5 4 3 2
  H -
  R K B 6
  K K 6 3
TABLES B
H B 8 4 2
R D 8 4 3
K E 8 7 5
 S D 7 6
H K T 3
R E T 2
K D B 9 4
Spil A20
Antal NS ØV Resultat
2 140   9
1 100   6
1   100 4
1   140 2
2   170 -1
2   300 -5
1   800 -8
1   930 -10
A21
N/NS

S 8 5 3 2
H E K D 9 5 4
R -
K E B 9
  S K D 9 6 4
  H 8 6 3 2
  R D T 6
  K 6
TABLES E 7
H T
R B 8 7 5
K T 7 5 4 3 2
 S B T
H B 7
R E K 9 4 3 2
K K D 8
Spil A21
Antal NS ØV Resultat
1 660   10
7 650   2
1 620   -6
2   100 -9

Spilresultater

A19
S/ØV

S E T 8 2
H D 2
R K 6 5
K K D B 5
  S 7 6 5
  H B T 9 6
  R B 8
  K E T 4 2
TABLES B 4
H K 5 3
R E T 4 3
K 9 8 6 3
 S K D 9 3
H E 8 7 4
R D 9 7 2
K 7
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
450   6
2 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
450   6
3 Betty Holm
Christian Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
450   6
4 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
420   -5
5 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
420   -5
6 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
420   -5
7 Stense Farholt
Jens Kofoed
Lene Thomsen
Frede Dahl
450   6
8 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
450   6
9 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
420   -5
10 Hanne Guldager
Ole Fenger
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
420   -5
11 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
420   -5
A20
V/Alle

S E 8
H E D 9 7 6 5
R 9 7 5
K T 2
  S K T 9 5 4 3 2
  H -
  R K B 6
  K K 6 3
TABLES B
H B 8 4 2
R D 8 4 3
K E 8 7 5
 S D 7 6
H K T 3
R E T 2
K D B 9 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
140   9
2 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
140   9
3 Betty Holm
Christian Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  170 -1
4 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
100   6
5 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  930 -10
6 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  170 -1
7 Stense Farholt
Jens Kofoed
Lene Thomsen
Frede Dahl
  300 -5
8 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  300 -5
9 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  800 -8
10 Hanne Guldager
Ole Fenger
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  100 4
11 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  140 2
A21
N/NS

S 8 5 3 2
H E K D 9 5 4
R -
K E B 9
  S K D 9 6 4
  H 8 6 3 2
  R D T 6
  K 6
TABLES E 7
H T
R B 8 7 5
K T 7 5 4 3 2
 S B T
H B 7
R E K 9 4 3 2
K K D 8
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
650   2
2 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  100 -9
3 Betty Holm
Christian Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
650   2
4 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
650   2
5 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
650   2
6 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
660   10
7 Stense Farholt
Jens Kofoed
Lene Thomsen
Frede Dahl
650   2
8 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
650   2
9 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
620   -6
10 Hanne Guldager
Ole Fenger
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  100 -9
11 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
650   2

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard