Stilling efter spil A24
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 1 65 1 63.54
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 11 56 2 61.67
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 4 30 3 56.25
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -4 23 4 54.79
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 3 17 5 53.54
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -2 16 6 53.33
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 4 15 7 53.13
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 4 14 8 52.92
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -4 13 9 52.71
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -11 9 10 51.88
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -12 4 11 50.83
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 4 0 12 50.00
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -11 -6 13 48.75
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -1 -9 14 48.13
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 11 -14 15 47.08
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -3 -23 16 45.21
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 12 -24 17 45.00
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 2 -26 18 44.58
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -4 -29 19 43.96
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 4 -36 20 42.50
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -4 -43 21 41.04
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -4 -52 22 39.17

Frekvenstavler

A22
Ø/ØV

S E D 6 3
H E T
R K B T 5 4
K D 8
  S K B 9 2
  H D 9 8 7
  R 9 8 6
  K E 4
TABLES 5
H 6 4 2
R 7 3
K B T 9 7 5 3 2
 S T 8 7 4
H K B 5 3
R E D 2
K K 6
Spil A22
Antal NS ØV Resultat
2 450   9
3 430   4
5 420   -4
1   100 -10
A23
S/Alle

S E K 5 4
H D 7 5
R E B
K E K B 4
  S B 7 6
  H 4 3
  R K D T 7 3
  K T 6 3
TABLES D T 9 8 3 2
H -
R 6 5 2
K 9 7 5 2
 S -
H E K B T 9 8 6 2
R 9 8 4
K D 8
Spil A23
Antal NS ØV Resultat
9 2220   2
1 2210   -8
1 1470   -10
A24
V/-

S T 9 8 3
H E 7
R E T 9 6
K 9 5 2
  S K
  H D B 5
  R 8
  K E K D B 8 6 4
TABLES 7 6 4 2
H T 8 6 4
R D 7 4 2
K 7
 S E D B 5
H K 9 3 2
R K B 5 3
K T
Spil A24
Antal NS ØV Resultat
1 1400   10
3 500   6
2 450   1
1 150   -2
2 100   -5
2   130 -9

Spilresultater

A22
Ø/ØV

S E D 6 3
H E T
R K B T 5 4
K D 8
  S K B 9 2
  H D 9 8 7
  R 9 8 6
  K E 4
TABLES 5
H 6 4 2
R 7 3
K B T 9 7 5 3 2
 S T 8 7 4
H K B 5 3
R E D 2
K K 6
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lene Thomsen
Frede Dahl
420   -4
2 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  100 -10
3 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marie Hansen
Niels Henriksen
420   -4
4 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Betty Holm
Christian Nielsen
430   4
5 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Inger Larsen
Aage Lauridsen
420   -4
6 Hanne Guldager
Ole Fenger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
430   4
7 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
450   9
8 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
420   -4
9 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
420   -4
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
450   9
11 Stense Farholt
Jens Kofoed
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
430   4
A23
S/Alle

S E K 5 4
H D 7 5
R E B
K E K B 4
  S B 7 6
  H 4 3
  R K D T 7 3
  K T 6 3
TABLES D T 9 8 3 2
H -
R 6 5 2
K 9 7 5 2
 S -
H E K B T 9 8 6 2
R 9 8 4
K D 8
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lene Thomsen
Frede Dahl
2220   2
2 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
2220   2
3 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marie Hansen
Niels Henriksen
2220   2
4 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Betty Holm
Christian Nielsen
1470   -10
5 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Inger Larsen
Aage Lauridsen
2220   2
6 Hanne Guldager
Ole Fenger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
2220   2
7 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
2220   2
8 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
2220   2
9 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
2220   2
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
2210   -8
11 Stense Farholt
Jens Kofoed
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
2220   2
A24
V/-

S T 9 8 3
H E 7
R E T 9 6
K 9 5 2
  S K
  H D B 5
  R 8
  K E K D B 8 6 4
TABLES 7 6 4 2
H T 8 6 4
R D 7 4 2
K 7
 S E D B 5
H K 9 3 2
R K B 5 3
K T
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lene Thomsen
Frede Dahl
  130 -9
2 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
1400   10
3 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marie Hansen
Niels Henriksen
450   1
4 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Betty Holm
Christian Nielsen
100   -5
5 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Inger Larsen
Aage Lauridsen
500   6
6 Hanne Guldager
Ole Fenger
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  130 -9
7 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
450   1
8 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
500   6
9 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
500   6
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
100   -5
11 Stense Farholt
Jens Kofoed
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
150   -2

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard