Stilling efter spil B 3
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 24 89 1 66.48
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -4 52 2 59.63
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 12 35 3 56.48
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 20 34 4 56.30
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -4 26 5 54.81
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 4 20 6 53.70
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 4 19 7 53.52
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 1 18 8 53.33
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 8 17 9 53.15
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 7 -2 10 49.63
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -15 -2 10 49.63
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -8 -4 12 49.26
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 21 -5 13 49.07
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -4 -10 14 48.15
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -1 -15 15 47.22
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -20 -20 16 46.30
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -7 -30 17 44.44
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 4 -32 18 44.07
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 15 -37 19 43.15
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -12 -41 20 42.41
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -24 -48 21 41.11
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -21 -64 22 38.15

Frekvenstavler

B1
N/-

S K T 8 6
H T 9 8
R T 9 8 2
K E 8
  S B 7 3
  H E K 6 3
  R 7
  K B T 7 4 3
TABLES E 4
H B 4 2
R E K D B 4 3
K K 9
 S D 9 5 2
H D 7 5
R 6 5
K D 6 5 2
Spil B 1
Antal NS ØV Resultat
1 100   10
1 50   8
3   400 4
3   430 -2
3   460 -8
B2
Ø/NS

S 7 6 3
H D 4 3
R K 9 5
K E K 8 7
  S E D 4 2
  H E B 6 5
  R 8
  K B 6 4 3
TABLES K 8
H K T 8 2
R E D 7 3
K D 9 2
 S B T 9 5
H 9 7
R B T 6 4 2
K T 5
Spil B 2
Antal NS ØV Resultat
5 50   6
3   420 -2
3   450 -8
B3
S/ØV

S T 9 6 3 2
H B 4
R E T 9 6 4
K 9
  S E D 8 7
  H E 9 8 5
  R 5 3 2
  K D 4
TABLES B
H K 7
R K B
K E K B T 6 5 3 2
 S K 5 4
H D T 6 3 2
R D 8 7
K 8 7
Spil B 3
Antal NS ØV Resultat
1 200   10
1   170 8
2   620 5
1   640 2
1   660 0
1   720 -2
2   1370 -5
1   1440 -8
1   1470 -10

Spilresultater

B1
N/-

S K T 8 6
H T 9 8
R T 9 8 2
K E 8
  S B 7 3
  H E K 6 3
  R 7
  K B T 7 4 3
TABLES E 4
H B 4 2
R E K D B 4 3
K K 9
 S D 9 5 2
H D 7 5
R 6 5
K D 6 5 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
50   8
2 Stense Farholt
Jens Kofoed
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  430 -2
3 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
100   10
4 Hanne Guldager
Ole Fenger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  460 -8
5 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  400 4
6 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  400 4
7 Lene Thomsen
Frede Dahl
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  430 -2
8 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  400 4
9 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  430 -2
10 Betty Holm
Christian Nielsen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  460 -8
11 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  460 -8
B2
Ø/NS

S 7 6 3
H D 4 3
R K 9 5
K E K 8 7
  S E D 4 2
  H E B 6 5
  R 8
  K B 6 4 3
TABLES K 8
H K T 8 2
R E D 7 3
K D 9 2
 S B T 9 5
H 9 7
R B T 6 4 2
K T 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  420 -2
2 Stense Farholt
Jens Kofoed
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  420 -2
3 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
50   6
4 Hanne Guldager
Ole Fenger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
50   6
5 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  450 -8
6 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
50   6
7 Lene Thomsen
Frede Dahl
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
50   6
8 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  420 -2
9 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  450 -8
10 Betty Holm
Christian Nielsen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
50   6
11 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  450 -8
B3
S/ØV

S T 9 6 3 2
H B 4
R E T 9 6 4
K 9
  S E D 8 7
  H E 9 8 5
  R 5 3 2
  K D 4
TABLES B
H K 7
R K B
K E K B T 6 5 3 2
 S K 5 4
H D T 6 3 2
R D 8 7
K 8 7
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  640 2
2 Stense Farholt
Jens Kofoed
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  660 0
3 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  620 5
4 Hanne Guldager
Ole Fenger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  1370 -5
5 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  170 8
6 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  620 5
7 Lene Thomsen
Frede Dahl
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  1370 -5
8 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Inger Larsen
Aage Lauridsen
200   10
9 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  1470 -10
10 Betty Holm
Christian Nielsen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  720 -2
11 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  1440 -8

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard