Stilling efter spil B 6
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 4 93 1 65.50
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -4 48 2 58.00
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 13 33 3 55.50
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 6 32 4 55.33
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -6 28 5 54.67
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -13 22 6 53.67
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 3 20 7 53.33
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -3 15 8 52.50
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -7 12 9 52.00
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 13 9 10 51.50
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -5 -7 11 48.83
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -9 -14 12 47.67
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -13 -15 13 47.50
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 5 -15 13 47.50
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -5 -15 13 47.50
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -2 -17 16 47.17
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 7 -23 17 46.17
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 5 -27 18 45.50
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 9 -28 19 45.33
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 5 -36 20 44.00
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -5 -53 21 41.17
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 2 -62 22 39.67

Frekvenstavler

B4
V/Alle

S T 8 5
H E 6 4
R K B 6 3
K K B 4
  S E 3
  H D 9 7 2
  R T 8 5 4
  K D 6 2
TABLES K D 7
H K T 5
R E D 9
K T 8 7 5
 S B 9 6 4 2
H B 8 3
R 7 2
K E 9 3
Spil B 4
Antal NS ØV Resultat
1 90   10
2   100 7
1   120 4
1   150 2
6   200 -5
B5
N/NS

S D T 3
H E K 5 3
R D
K D 9 7 4 3
  S 9 8 5
  H D B 7 6 4
  R T 3 2
  K T 2
TABLES K B 2
H T 2
R E K 7 6 5 4
K E 5
 S E 7 6 4
H 9 8
R B 9 8
K K B 8 6
Spil B 5
Antal NS ØV Resultat
1 170   10
1 150   8
2 140   5
3 130   0
1 110   -4
1 100   -6
2 50   -9
B6
Ø/ØV

S T 9 4
H E D 9 3
R T 6 5
K K T 4
  S E 8
  H B T 6 5
  R K B 8 4
  K B 9 5
TABLES B 6 3 2
H K 7
R D 9 7 3 2
K E D
 S K D 7 5
H 8 4 2
R E
K 8 7 6 3 2
Spil B 6
Antal NS ØV Resultat
2 100   9
2   120 5
1   130 2
3   150 -2
3   600 -8

Spilresultater

B4
V/Alle

S T 8 5
H E 6 4
R K B 6 3
K K B 4
  S E 3
  H D 9 7 2
  R T 8 5 4
  K D 6 2
TABLES K D 7
H K T 5
R E D 9
K T 8 7 5
 S B 9 6 4 2
H B 8 3
R 7 2
K E 9 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  200 -5
2 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  200 -5
3 Stense Farholt
Jens Kofoed
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  100 7
4 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  100 7
5 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
90   10
6 Betty Holm
Christian Nielsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  200 -5
7 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  120 4
8 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  150 2
9 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  200 -5
10 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  200 -5
11 Lene Thomsen
Frede Dahl
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  200 -5
B5
N/NS

S D T 3
H E K 5 3
R D
K D 9 7 4 3
  S 9 8 5
  H D B 7 6 4
  R T 3 2
  K T 2
TABLES K B 2
H T 2
R E K 7 6 5 4
K E 5
 S E 7 6 4
H 9 8
R B 9 8
K K B 8 6
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
170   10
2 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
50   -9
3 Stense Farholt
Jens Kofoed
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
100   -6
4 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
130   0
5 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
50   -9
6 Betty Holm
Christian Nielsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
110   -4
7 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
130   0
8 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
140   5
9 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
130   0
10 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
150   8
11 Lene Thomsen
Frede Dahl
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
140   5
B6
Ø/ØV

S T 9 4
H E D 9 3
R T 6 5
K K T 4
  S E 8
  H B T 6 5
  R K B 8 4
  K B 9 5
TABLES B 6 3 2
H K 7
R D 9 7 3 2
K E D
 S K D 7 5
H 8 4 2
R E
K 8 7 6 3 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  150 -2
2 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
100   9
3 Stense Farholt
Jens Kofoed
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  120 5
4 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  130 2
5 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  600 -8
6 Betty Holm
Christian Nielsen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  120 5
7 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
100   9
8 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  150 -2
9 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  600 -8
10 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  600 -8
11 Lene Thomsen
Frede Dahl
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  150 -2

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard