Stilling efter spil B 9
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 0 93 1 64.09
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 4 52 2 57.88
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 8 36 3 55.45
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -4 28 4 54.24
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 6 28 4 54.24
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -9 24 6 53.64
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 8 20 7 53.03
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -4 16 8 52.42
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -2 13 9 51.97
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -8 1 10 50.15
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 0 -7 11 48.94
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 4 -11 12 48.33
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 3 -14 13 47.88
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 1 -14 13 47.88
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 9 -18 15 47.27
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -3 -18 15 47.27
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -6 -20 17 46.97
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -1 -24 18 46.36
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -9 -37 19 44.39
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 9 -44 20 43.33
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -8 -44 20 43.33
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 0 -62 22 40.61

Frekvenstavler

B7
S/Alle

S 9 7
H D B T
R K B 6 4
K E B 6 4
  S K D 8 6 2
  H E K 6 5
  R E D
  K 7 3
TABLES 5 4 3
H 7 3
R T 9 5 3
K K D 5 2
 S E B T
H 9 8 4 2
R 8 7 2
K T 9 8
Spil B 7
Antal NS ØV Resultat
2 200   9
5 100   2
1   110 -4
1   170 -6
2   620 -9
B8
V/-

S E D T 3 2
H D 6
R K 9 7 4
K D 3
  S K 7
  H E K 8 4 3
  R T 5 2
  K T 8 2
TABLES B 9 6 4
H 9 7
R E D B 6 3
K 7 4
 S 8 5
H B T 5 2
R 8
K E K B 9 6 5
Spil B 8
Antal NS ØV Resultat
4 150   7
2 130   1
1 110   -2
1 100   -4
1 50   -6
1   100 -8
1   110 -10
B9
N/ØV

S E K D T 3
H K 9 8
R T 6 2
K 6 3
  S 7 4 2
  H E B 6 5
  R 4 3
  K 8 7 5 4
TABLES 9 8 6
H D T 7 2
R D 8 7
K E D B
 S B 5
H 4 3
R E K B 9 5
K K T 9 2
Spil B 9
Antal NS ØV Resultat
3 480   8
5 460   0
1 400   -6
2 200   -9

Spilresultater

B7
S/Alle

S 9 7
H D B T
R K B 6 4
K E B 6 4
  S K D 8 6 2
  H E K 6 5
  R E D
  K 7 3
TABLES 5 4 3
H 7 3
R T 9 5 3
K K D 5 2
 S E B T
H 9 8 4 2
R 8 7 2
K T 9 8
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
200   9
2 Lene Thomsen
Frede Dahl
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
100   2
3 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
200   9
4 Betty Holm
Christian Nielsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
100   2
5 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
100   2
6 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  620 -9
7 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Marie Hansen
Niels Henriksen
100   2
8 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Hanne Guldager
Ole Fenger
  170 -6
9 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
100   2
10 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  110 -4
11 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  620 -9
B8
V/-

S E D T 3 2
H D 6
R K 9 7 4
K D 3
  S K 7
  H E K 8 4 3
  R T 5 2
  K T 8 2
TABLES B 9 6 4
H 9 7
R E D B 6 3
K 7 4
 S 8 5
H B T 5 2
R 8
K E K B 9 6 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
100   -4
2 Lene Thomsen
Frede Dahl
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
130   1
3 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  100 -8
4 Betty Holm
Christian Nielsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
50   -6
5 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
150   7
6 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
130   1
7 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Marie Hansen
Niels Henriksen
110   -2
8 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Hanne Guldager
Ole Fenger
150   7
9 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  110 -10
10 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
150   7
11 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
150   7
B9
N/ØV

S E K D T 3
H K 9 8
R T 6 2
K 6 3
  S 7 4 2
  H E B 6 5
  R 4 3
  K 8 7 5 4
TABLES 9 8 6
H D T 7 2
R D 8 7
K E D B
 S B 5
H 4 3
R E K B 9 5
K K T 9 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
200   -9
2 Lene Thomsen
Frede Dahl
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
460   0
3 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
480   8
4 Betty Holm
Christian Nielsen
Stense Farholt
Jens Kofoed
480   8
5 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
460   0
6 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
480   8
7 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Marie Hansen
Niels Henriksen
460   0
8 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Hanne Guldager
Ole Fenger
460   0
9 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Signe Thomsen
Svend Thomsen
460   0
10 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
200   -9
11 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
400   -6

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard