Stilling efter spil B12
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 4 97 1 63.47
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -3 49 2 56.81
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 17 45 3 56.25
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 9 45 3 56.25
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 13 37 5 55.14
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 4 32 6 54.44
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -6 14 7 51.94
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -4 12 8 51.67
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -13 0 9 50.00
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -4 -3 10 49.58
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 2 -5 11 49.31
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 5 -6 12 49.17
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 12 -6 12 49.17
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 6 -8 14 48.89
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 9 -15 15 47.92
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 3 -15 15 47.92
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -12 -26 17 46.39
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -9 -29 18 45.97
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -9 -46 19 43.61
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -2 -46 19 43.61
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -17 -61 21 41.53
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -5 -67 22 40.69

Frekvenstavler

B10
Ø/Alle

S B 8 7 2
H E D 9 5 4
R E D T 7
K -
  S D 3
  H B T 7
  R K 3
  K E K 9 7 4 2
TABLES E K 9 6 5
H 8 6
R 9 6 5 2
K B 8
 S T 4
H K 3 2
R B 8 4
K D T 6 5 3
Spil B10
Antal NS ØV Resultat
1 790   10
1 200   8
4 170   3
1 140   -2
1 110   -4
1 100   -6
2   180 -9
B11
S/-

S 9 7
H K T 9 6 4
R E 9 2
K B 8 4
  S E K D T 6 2
  H D
  R K B 7
  K 7 3 2
TABLES B 5
H E B 3
R 5 4 3
K E K T 9 6
 S 8 4 3
H 8 7 5 2
R D T 8 6
K D 5
Spil B11
Antal NS ØV Resultat
1 100   10
4   450 5
1   460 0
1   480 -2
3   490 -6
1   520 -10
B12
V/NS

S B T 4
H T 9
R E K B
K K D 8 5 4
  S E 7
  H 7 4 2
  R T 9 7 2
  K E T 6 3
TABLES K D 9 6 5 2
H K D B 5
R D
K B 2
 S 8 3
H E 8 6 3
R 8 6 5 4 3
K 9 7
Spil B12
Antal NS ØV Resultat
2 50   9
3   140 4
1   150 0
5   170 -6

Spilresultater

B10
Ø/Alle

S B 8 7 2
H E D 9 5 4
R E D T 7
K -
  S D 3
  H B T 7
  R K 3
  K E K 9 7 4 2
TABLES E K 9 6 5
H 8 6
R 9 6 5 2
K B 8
 S T 4
H K 3 2
R B 8 4
K D T 6 5 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
200   8
2 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  180 -9
3 Lene Thomsen
Frede Dahl
Signe Thomsen
Svend Thomsen
170   3
4 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
140   -2
5 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Betty Holm
Christian Nielsen
100   -6
6 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
170   3
7 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  180 -9
8 Hanne Guldager
Ole Fenger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
790   10
9 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lise Mikkelsen
Niels Agger
110   -4
10 Stense Farholt
Jens Kofoed
Inger Larsen
Aage Lauridsen
170   3
11 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
170   3
B11
S/-

S 9 7
H K T 9 6 4
R E 9 2
K B 8 4
  S E K D T 6 2
  H D
  R K B 7
  K 7 3 2
TABLES B 5
H E B 3
R 5 4 3
K E K T 9 6
 S 8 4 3
H 8 7 5 2
R D T 8 6
K D 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
  490 -6
2 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  450 5
3 Lene Thomsen
Frede Dahl
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  490 -6
4 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  460 0
5 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Betty Holm
Christian Nielsen
  450 5
6 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  490 -6
7 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
100   10
8 Hanne Guldager
Ole Fenger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  450 5
9 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  480 -2
10 Stense Farholt
Jens Kofoed
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  450 5
11 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  520 -10
B12
V/NS

S B T 4
H T 9
R E K B
K K D 8 5 4
  S E 7
  H 7 4 2
  R T 9 7 2
  K E T 6 3
TABLES K D 9 6 5 2
H K D B 5
R D
K B 2
 S 8 3
H E 8 6 3
R 8 6 5 4 3
K 9 7
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Marie Hansen
Niels Henriksen
  170 -6
2 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  150 0
3 Lene Thomsen
Frede Dahl
Signe Thomsen
Svend Thomsen
50   9
4 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  140 4
5 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Betty Holm
Christian Nielsen
  140 4
6 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  170 -6
7 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  140 4
8 Hanne Guldager
Ole Fenger
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  170 -6
9 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  170 -6
10 Stense Farholt
Jens Kofoed
Inger Larsen
Aage Lauridsen
50   9
11 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  170 -6

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard