Stilling efter spil B15
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 2 99 1 62.69
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 18 63 2 58.08
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 4 53 3 56.79
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -2 43 4 55.51
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -5 27 5 53.46
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -18 19 6 52.44
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 18 15 7 51.92
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 0 14 8 51.79
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -2 10 9 51.28
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 10 2 10 50.26
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 5 0 11 50.00
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 10 -5 12 49.36
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 0 -6 13 49.23
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -8 -8 14 48.97
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -18 -24 15 46.92
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -10 -25 16 46.79
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -1 -27 17 46.54
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -10 -39 18 45.00
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 1 -45 19 44.23
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -4 -50 20 43.59
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 8 -53 21 43.21
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 2 -65 22 41.67

Frekvenstavler

B13
N/Alle

S B 8 6
H D T 7 4
R B 7 5
K E 9 8
  S E T 4
  H E K B 9 3
  R E K 8
  K D 3
TABLES K 9 7 5 3 2
H -
R T 4 3 2
K B 7 6
 S D
H 8 6 5 2
R D 9 6
K K T 5 4 2
Spil B13
Antal NS ØV Resultat
1 200   10
1 100   8
1   130 6
3   620 2
5   650 -6
B14
Ø/-

S E
H K 6 3 2
R K 7 6 5 2
K E K 3
  S B 9 5 2
  H D B
  R D T 9 4
  K B T 6
TABLES 8 7 6 3
H E 9 8 4
R 8 3
K 9 5 2
 S K D T 4
H T 7 5
R E B
K D 8 7 4
Spil B14
Antal NS ØV Resultat
1 460   10
7 430   2
2 400   -7
1   100 -10
B15
S/NS

S E B 8 5 2
H E
R K 8 3
K 9 8 5 4
  S K T 9 6
  H K T 3
  R T 9 2
  K D B 3
TABLES D 4 3
H D B 5 4
R E D 7 6 4
K T
 S 7
H 9 8 7 6 2
R B 5
K E K 7 6 2
Spil B15
Antal NS ØV Resultat
1 200   10
3 150   6
1 130   2
1 50   0
2   100 -3
1   120 -6
1   200 -8
1   300 -10

Spilresultater

B13
N/Alle

S B 8 6
H D T 7 4
R B 7 5
K E 9 8
  S E T 4
  H E K B 9 3
  R E K 8
  K D 3
TABLES K 9 7 5 3 2
H -
R T 4 3 2
K B 7 6
 S D
H 8 6 5 2
R D 9 6
K K T 5 4 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  650 -6
2 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  620 2
3 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
200   10
4 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Lene Thomsen
Frede Dahl
  650 -6
5 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  620 2
6 Stense Farholt
Jens Kofoed
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  130 6
7 Marie Hansen
Niels Henriksen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  650 -6
8 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Betty Holm
Christian Nielsen
  620 2
9 Hanne Guldager
Ole Fenger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  650 -6
10 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  650 -6
11 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
100   8
B14
Ø/-

S E
H K 6 3 2
R K 7 6 5 2
K E K 3
  S B 9 5 2
  H D B
  R D T 9 4
  K B T 6
TABLES 8 7 6 3
H E 9 8 4
R 8 3
K 9 5 2
 S K D T 4
H T 7 5
R E B
K D 8 7 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
430   2
2 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
400   -7
3 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
430   2
4 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Lene Thomsen
Frede Dahl
  100 -10
5 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
400   -7
6 Stense Farholt
Jens Kofoed
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
430   2
7 Marie Hansen
Niels Henriksen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
430   2
8 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Betty Holm
Christian Nielsen
430   2
9 Hanne Guldager
Ole Fenger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
430   2
10 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
460   10
11 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
430   2
B15
S/NS

S E B 8 5 2
H E
R K 8 3
K 9 8 5 4
  S K T 9 6
  H K T 3
  R T 9 2
  K D B 3
TABLES D 4 3
H D B 5 4
R E D 7 6 4
K T
 S 7
H 9 8 7 6 2
R B 5
K E K 7 6 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
130   2
2 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  100 -3
3 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
150   6
4 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Lene Thomsen
Frede Dahl
150   6
5 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
50   0
6 Stense Farholt
Jens Kofoed
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
200   10
7 Marie Hansen
Niels Henriksen
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
150   6
8 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Betty Holm
Christian Nielsen
  200 -8
9 Hanne Guldager
Ole Fenger
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  120 -6
10 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  100 -3
11 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  300 -10

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard