Stilling efter spil B21
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus -3 84 1 59.33
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 9 74 2 58.22
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -4 61 3 56.78
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 14 59 4 56.56
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -13 25 5 52.78
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 8 21 6 52.33
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 13 19 7 52.11
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 3 9 8 51.00
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 11 7 9 50.78
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -3 5 10 50.56
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 3 -5 11 49.44
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 9 -6 12 49.33
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -14 -6 12 49.33
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -5 -14 14 48.44
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -3 -15 15 48.33
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -9 -21 16 47.67
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 3 -34 17 46.22
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 5 -34 17 46.22
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -9 -48 19 44.67
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 4 -51 20 44.33
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -11 -63 21 43.00
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -8 -69 22 42.33

Frekvenstavler

B19
S/ØV

S E B 8 7
H K 7 5
R B 9 2
K E B 4
  S 5
  H D B T 6 2
  R K T 4
  K T 9 7 5
TABLES D 9 6 3
H 9 8
R E 7 5
K K 8 6 2
 S K T 4 2
H E 4 3
R D 8 6 3
K D 3
Spil B19
Antal NS ØV Resultat
1 400   10
1 150   8
1 120   6
1 90   4
5   50 -2
1   100 -8
1   150 -10
B20
V/Alle

S B T 6
H E K B T 9 8
R B T 4
K 9
  S K 9 4
  H D 4 3 2
  R 3
  K K B T 5 4
TABLES E D 8 5 3
H -
R E D 9 8
K E 8 7 2
 S 7 2
H 7 6 5
R K 7 6 5 2
K D 6 3
Spil B20
Antal NS ØV Resultat
1   170 10
1   200 8
1   600 6
1   620 4
3   650 0
2   660 -5
1   1390 -8
1   1430 -10
B21
N/NS

S K D 7 3
H K 2
R E B T
K D B 9 8
  S T 9 8 4
  H T 9 3
  R 8 5 2
  K 7 3 2
TABLES E 6
H E B 5
R K D 9 7 6 3
K 6 4
 S B 5 2
H D 8 7 6 4
R 4
K E K T 5
Spil B21
Antal NS ØV Resultat
1 660   10
1 650   8
1 630   6
1 620   4
4 600   -1
1 100   -6
2   100 -9

Spilresultater

B19
S/ØV

S E B 8 7
H K 7 5
R B 9 2
K E B 4
  S 5
  H D B T 6 2
  R K T 4
  K T 9 7 5
TABLES D 9 6 3
H 9 8
R E 7 5
K K 8 6 2
 S K T 4 2
H E 4 3
R D 8 6 3
K D 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  150 -10
2 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  50 -2
3 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
400   10
4 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
120   6
5 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Stense Farholt
Jens Kofoed
150   8
6 Lene Thomsen
Frede Dahl
Lise Mikkelsen
Niels Agger
90   4
7 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  50 -2
8 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  100 -8
9 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  50 -2
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  50 -2
11 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  50 -2
B20
V/Alle

S B T 6
H E K B T 9 8
R B T 4
K 9
  S K 9 4
  H D 4 3 2
  R 3
  K K B T 5 4
TABLES E D 8 5 3
H -
R E D 9 8
K E 8 7 2
 S 7 2
H 7 6 5
R K 7 6 5 2
K D 6 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
  200 8
2 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  650 0
3 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  660 -5
4 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  650 0
5 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Stense Farholt
Jens Kofoed
  1390 -8
6 Lene Thomsen
Frede Dahl
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  600 6
7 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  170 10
8 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  660 -5
9 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  620 4
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  1430 -10
11 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  650 0
B21
N/NS

S K D 7 3
H K 2
R E B T
K D B 9 8
  S T 9 8 4
  H T 9 3
  R 8 5 2
  K 7 3 2
TABLES E 6
H E B 5
R K D 9 7 6 3
K 6 4
 S B 5 2
H D 8 7 6 4
R 4
K E K T 5
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
600   -1
2 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hanne Guldager
Ole Fenger
600   -1
3 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
650   8
4 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
600   -1
5 Hedvig Valsted
Kristian Valsted
Stense Farholt
Jens Kofoed
  100 -9
6 Lene Thomsen
Frede Dahl
Lise Mikkelsen
Niels Agger
600   -1
7 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Signe Thomsen
Svend Thomsen
630   6
8 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
660   10
9 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
100   -6
10 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
620   4
11 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  100 -9

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard