Stilling efter spil B24
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus -1 83 1 58.65
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 0 74 2 57.71
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 12 71 3 57.40
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -7 54 4 55.63
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 3 24 5 52.50
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 0 19 6 51.98
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -12 13 7 51.35
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 3 8 8 50.83
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -3 4 9 50.42
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 18 -3 10 49.69
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 10 -5 11 49.48
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 0 -6 12 49.38
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 7 -7 13 49.27
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -18 -9 14 49.06
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -3 -9 14 49.06
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -8 -13 16 48.65
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 8 -26 17 47.29
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 0 -34 18 46.46
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 1 -50 19 44.79
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -10 -58 20 43.96
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 8 -61 21 43.65
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -8 -71 22 42.60

Frekvenstavler

B22
Ø/ØV

S 8 7 4 3
H 5 2
R E D
K K 9 7 5 4
  S 9
  H E K B T 7
  R K 3
  K E B T 8 2
TABLES E K T 5 2
H D 8
R 8 7 4
K D 6 3
 S D B 6
H 9 6 4 3
R B T 9 6 5 2
K -
Spil B22
Antal NS ØV Resultat
1 300   10
2 200   7
2 100   3
1   140 0
1   620 -2
2   630 -5
1   650 -8
1   660 -10
B23
S/Alle

S K B
H 8 2
R E T 7 3 2
K E B 9 4
  S 9 8 4 3
  H E D 9 3
  R 9 6
  K D T 2
TABLES E T 7 5
H B T
R K B 8 5 4
K K 6
 S D 6 2
H K 7 6 5 4
R D
K 8 7 5 3
Spil B23
Antal NS ØV Resultat
1 90   10
4   100 5
4   200 -3
1   300 -8
1   1100 -10
B24
V/-

S E T 4 2
H D 4 2
R E K 2
K E 7 3
  S K 6
  H B 8 7
  R D B T 9 6
  K D 9 4
TABLES D
H E K T 6 3
R 7 5 4
K K 6 5 2
 S B 9 8 7 5 3
H 9 5
R 8 3
K B T 8
Spil B24
Antal NS ØV Resultat
1 170   10
4 140   5
6   50 -5

Spilresultater

B22
Ø/ØV

S 8 7 4 3
H 5 2
R E D
K K 9 7 5 4
  S 9
  H E K B T 7
  R K 3
  K E B T 8 2
TABLES E K T 5 2
H D 8
R 8 7 4
K D 6 3
 S D B 6
H 9 6 4 3
R B T 9 6 5 2
K -
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
100   3
2 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  630 -5
3 Marie Hansen
Niels Henriksen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  650 -8
4 Lene Thomsen
Frede Dahl
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  620 -2
5 Hanne Guldager
Ole Fenger
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
200   7
6 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
100   3
7 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  660 -10
8 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Stense Farholt
Jens Kofoed
  140 0
9 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  630 -5
10 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Betty Holm
Christian Nielsen
200   7
11 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
300   10
B23
S/Alle

S K B
H 8 2
R E T 7 3 2
K E B 9 4
  S 9 8 4 3
  H E D 9 3
  R 9 6
  K D T 2
TABLES E T 7 5
H B T
R K B 8 5 4
K K 6
 S D 6 2
H K 7 6 5 4
R D
K 8 7 5 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  100 5
2 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  300 -8
3 Marie Hansen
Niels Henriksen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  200 -3
4 Lene Thomsen
Frede Dahl
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  200 -3
5 Hanne Guldager
Ole Fenger
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  1100 -10
6 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  100 5
7 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  200 -3
8 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Stense Farholt
Jens Kofoed
  100 5
9 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
90   10
10 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Betty Holm
Christian Nielsen
  100 5
11 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  200 -3
B24
V/-

S E T 4 2
H D 4 2
R E K 2
K E 7 3
  S K 6
  H B 8 7
  R D B T 9 6
  K D 9 4
TABLES D
H E K T 6 3
R 7 5 4
K K 6 5 2
 S B 9 8 7 5 3
H 9 5
R 8 3
K B T 8
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  50 -5
2 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
140   5
3 Marie Hansen
Niels Henriksen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
170   10
4 Lene Thomsen
Frede Dahl
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
140   5
5 Hanne Guldager
Ole Fenger
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  50 -5
6 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  50 -5
7 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  50 -5
8 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Stense Farholt
Jens Kofoed
  50 -5
9 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
140   5
10 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Betty Holm
Christian Nielsen
  50 -5
11 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
140   5

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard