Stilling efter spil B27
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 27 110 1 60.78
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus 9 83 2 58.14
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -8 63 3 56.18
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg 8 62 4 56.08
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 10 23 5 52.25
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 12 20 6 51.96
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -1 18 7 51.76
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 8 -1 8 49.90
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 8 -1 8 49.90
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -27 -3 10 49.71
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 1 -4 11 49.61
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -8 -4 11 49.61
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -5 -11 13 48.92
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -12 -15 14 48.53
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -3 -16 15 48.43
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus -10 -17 16 48.33
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 3 -31 17 46.96
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -9 -35 18 46.57
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 5 -56 19 44.51
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -8 -58 20 44.31
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -1 -59 21 44.22
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 1 -70 22 43.14

Frekvenstavler

B25
N/ØV

S K T 4 3
H E 9 7
R E B 6 5 4 2
K -
  S D 5
  H K D 5 4 3 2
  R T 9 8
  K E 7
TABLES 7 6 2
H T 8 6
R D 3
K B T 8 5 4
 S E B 9 8
H B
R K 7
K K D 9 6 3 2
Spil B25
Antal NS ØV Resultat
1 1010   10
1 940   8
1 800   6
2 510   3
3 480   -2
1 460   -6
1 450   -8
1 420   -10
B26
Ø/Alle

S 5 4
H K T 9 8 7 6 3
R 4 3
K T 6
  S B T 7 2
  H D B 4
  R E K 9
  K E 3 2
TABLES K 8 6
H E
R D B T 7 5
K B 8 5 4
 S E D 9 3
H 5 2
R 8 6 2
K K D 9 7
Spil B26
Antal NS ØV Resultat
1 300   10
1 200   8
3 100   4
4   600 -3
2   630 -9
B27
S/-

S D B 2
H E 9 5 3 2
R D 9 5 4
K 8
  S E K 9 8 6
  H T
  R E K 3
  K 7 5 4 2
TABLES T 7
H K D 6 4
R 8 2
K E K D B 3
 S 5 4 3
H B 8 7
R B T 7 6
K T 9 6
Spil B27
Antal NS ØV Resultat
1 50   10
1   430 8
4   460 3
3   490 -4
1   500 -8
1   920 -10

Spilresultater

B25
N/ØV

S K T 4 3
H E 9 7
R E B 6 5 4 2
K -
  S D 5
  H K D 5 4 3 2
  R T 9 8
  K E 7
TABLES 7 6 2
H T 8 6
R D 3
K B T 8 5 4
 S E B 9 8
H B
R K 7
K K D 9 6 3 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lise Mikkelsen
Niels Agger
800   6
2 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Betty Holm
Christian Nielsen
480   -2
3 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
940   8
4 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marie Hansen
Niels Henriksen
420   -10
5 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Lene Thomsen
Frede Dahl
480   -2
6 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
510   3
7 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
460   -6
8 Stense Farholt
Jens Kofoed
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
480   -2
9 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Hanne Guldager
Ole Fenger
1010   10
10 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
450   -8
11 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
510   3
B26
Ø/Alle

S 5 4
H K T 9 8 7 6 3
R 4 3
K T 6
  S B T 7 2
  H D B 4
  R E K 9
  K E 3 2
TABLES K 8 6
H E
R D B T 7 5
K B 8 5 4
 S E D 9 3
H 5 2
R 8 6 2
K K D 9 7
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lise Mikkelsen
Niels Agger
300   10
2 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Betty Holm
Christian Nielsen
  630 -9
3 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  600 -3
4 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  630 -9
5 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Lene Thomsen
Frede Dahl
100   4
6 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  600 -3
7 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
100   4
8 Stense Farholt
Jens Kofoed
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
200   8
9 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Hanne Guldager
Ole Fenger
  600 -3
10 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
100   4
11 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  600 -3
B27
S/-

S D B 2
H E 9 5 3 2
R D 9 5 4
K 8
  S E K 9 8 6
  H T
  R E K 3
  K 7 5 4 2
TABLES T 7
H K D 6 4
R 8 2
K E K D B 3
 S 5 4 3
H B 8 7
R B T 7 6
K T 9 6
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Lise Mikkelsen
Niels Agger
  490 -4
2 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Betty Holm
Christian Nielsen
  460 3
3 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  490 -4
4 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marie Hansen
Niels Henriksen
  500 -8
5 Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  460 3
6 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  920 -10
7 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
50   10
8 Stense Farholt
Jens Kofoed
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  460 3
9 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Hanne Guldager
Ole Fenger
  490 -4
10 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  460 3
11 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  430 8

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard