Stilling efter spil B30
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus -5 105 1 59.72
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -1 82 2 57.59
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 11 74 3 56.85
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -5 57 4 55.28
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 23 41 5 53.80
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 18 14 6 51.30
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -10 13 7 51.20
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus -11 9 8 50.83
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus 11 7 9 50.65
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 5 2 10 50.19
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus -1 -2 11 49.81
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 6 -5 12 49.54
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 10 -5 12 49.54
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 3 -14 14 48.70
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -18 -19 15 48.24
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 5 -26 16 47.59
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -11 -27 17 47.50
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder -6 -41 18 46.20
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 1 -55 19 44.91
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 1 -58 20 44.63
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -3 -73 21 43.24
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -23 -81 22 42.50

Frekvenstavler

B28
V/NS

S 8 7 4 3
H 9 7 4
R 6 2
K 8 5 3 2
  S 5
  H E K B
  R K T 9 7 5 4
  K B 7 4
TABLES E D T 6
H D T 8 6 5 2
R D 3
K 9
 S K B 9 2
H 3
R E B 8
K E K D T 6
Spil B28
Antal NS ØV Resultat
1 300   10
1   150 8
3   200 4
2   420 -1
4   450 -7
B29
N/Alle

S D 7
H E T 8 6 5 2
R B T 7 3
K K
  S K 8 3 2
  H B 9 7
  R 9 6 5
  K B 8 4
TABLES E 9 6
H K D 4 3
R E D 8 2
K E 9
 S B T 5 4
H -
R K 4
K D T 7 6 5 3 2
Spil B29
Antal NS ØV Resultat
1 400   10
1 200   8
2 100   5
1   80 2
1   100 0
3   120 -4
2   150 -9
B30
Ø/-

S B 7 3
H 9 3 2
R T 8 7 5
K E B 6
  S D
  H K T 8 7
  R K B 6 3 2
  K K 5 2
TABLES E K 9 8 4
H D 6 5 4
R -
K 9 8 7 3
 S T 6 5 2
H E B
R E D 9 4
K D T 4
Spil B30
Antal NS ØV Resultat
1 180   10
1 100   8
1 50   6
1   90 4
3   110 0
1   140 -4
2   200 -7
1   300 -10

Spilresultater

B28
V/NS

S 8 7 4 3
H 9 7 4
R 6 2
K 8 5 3 2
  S 5
  H E K B
  R K T 9 7 5 4
  K B 7 4
TABLES E D T 6
H D T 8 6 5 2
R D 3
K 9
 S K B 9 2
H 3
R E B 8
K E K D T 6
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  450 -7
2 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  450 -7
3 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Hanne Guldager
Ole Fenger
  420 -1
4 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  450 -7
5 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  450 -7
6 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
300   10
7 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  200 4
8 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  420 -1
9 Stense Farholt
Jens Kofoed
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  150 8
10 Marie Hansen
Niels Henriksen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  200 4
11 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  200 4
B29
N/Alle

S D 7
H E T 8 6 5 2
R B T 7 3
K K
  S K 8 3 2
  H B 9 7
  R 9 6 5
  K B 8 4
TABLES E 9 6
H K D 4 3
R E D 8 2
K E 9
 S B T 5 4
H -
R K 4
K D T 7 6 5 3 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  100 0
2 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  120 -4
3 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Hanne Guldager
Ole Fenger
200   8
4 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
400   10
5 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  120 -4
6 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
100   5
7 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  120 -4
8 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  80 2
9 Stense Farholt
Jens Kofoed
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  150 -9
10 Marie Hansen
Niels Henriksen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  150 -9
11 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
100   5
B30
Ø/-

S B 7 3
H 9 3 2
R T 8 7 5
K E B 6
  S D
  H K T 8 7
  R K B 6 3 2
  K K 5 2
TABLES E K 9 8 4
H D 6 5 4
R -
K 9 8 7 3
 S T 6 5 2
H E B
R E D 9 4
K D T 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Birte Eriksen
Uffe Poulsen
  140 -4
2 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  200 -7
3 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Hanne Guldager
Ole Fenger
  90 4
4 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
  110 0
5 Betty Holm
Christian Nielsen
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
50   6
6 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
100   8
7 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
180   10
8 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  200 -7
9 Stense Farholt
Jens Kofoed
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  110 0
10 Marie Hansen
Niels Henriksen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  110 0
11 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  300 -10

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard