Stilling efter spil B33
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus -1 104 1 59.12
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus 17 91 2 57.98
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -3 79 3 56.93
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -6 51 4 54.47
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 17 26 5 52.28
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -17 24 6 52.11
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå 14 16 7 51.40
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 15 10 8 50.88
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 8 6 9 50.53
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -4 3 10 50.26
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus -14 0 11 50.00
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 14 0 11 50.00
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -17 -4 13 49.65
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten 1 -18 14 48.42
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -14 -19 15 48.33
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -8 -34 16 47.02
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 6 -35 17 46.93
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -15 -42 18 46.32
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel -1 -56 19 45.09
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 1 -57 20 45.00
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 3 -70 21 43.86
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue 4 -77 22 43.25

Frekvenstavler

B31
S/NS

S B 3
H 9 6
R 9 3
K E K D T 6 5 4
  S 6 5
  H E K T 3
  R B T 8 7 6 2
  K B
TABLES E 9 8 7 4 2
H 5 2
R E K D
K 8 2
 S K D T
H D B 8 7 4
R 5 4
K 9 7 3
Spil B31
Antal NS ØV Resultat
2 50   9
1   140 6
1   150 4
1   170 2
1   300 0
1   400 -2
2   420 -5
1   500 -8
1   590 -10
B32
V/ØV

S 8 2
H D B 4 2
R D 5
K E 9 8 7 4
  S K D B T 7 3
  H T 5
  R K T 6
  K K 3
TABLES E
H E K 6 3
R 8 4 2
K D B T 6 5
 S 9 6 5 4
H 9 8 7
R E B 9 7 3
K 2
Spil B32
Antal NS ØV Resultat
3 200   8
1 100   4
2   600 1
1   620 -2
2   630 -5
1   650 -8
1   1700 -10
B33
N/-

S T 2
H E T 7
R E K 9 8 4
K D 8 5
  S E D B 3
  H K B 3 2
  R D B 5 3
  K E
TABLES K 9 6 4
H D 4
R T 7 6
K B T 4 2
 S 8 7 5
H 9 8 6 5
R 2
K K 9 7 6 3
Spil B33
Antal NS ØV Resultat
2 50   9
1   100 6
7   140 -2
1   180 -10

Spilresultater

B31
S/NS

S B 3
H 9 6
R 9 3
K E K D T 6 5 4
  S 6 5
  H E K T 3
  R B T 8 7 6 2
  K B
TABLES E 9 8 7 4 2
H 5 2
R E K D
K 8 2
 S K D T
H D B 8 7 4
R 5 4
K 9 7 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
  300 0
2 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
50   9
3 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  420 -5
4 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  500 -8
5 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  590 -10
6 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  140 6
7 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  420 -5
8 Lene Thomsen
Frede Dahl
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  400 -2
9 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Betty Holm
Christian Nielsen
  150 4
10 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Stense Farholt
Jens Kofoed
  170 2
11 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Hanne Guldager
Ole Fenger
50   9
B32
V/ØV

S 8 2
H D B 4 2
R D 5
K E 9 8 7 4
  S K D B T 7 3
  H T 5
  R K T 6
  K K 3
TABLES E
H E K 6 3
R 8 4 2
K D B T 6 5
 S 9 6 5 4
H 9 8 7
R E B 9 7 3
K 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
200   8
2 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  600 1
3 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
200   8
4 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  600 1
5 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  620 -2
6 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  630 -5
7 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  630 -5
8 Lene Thomsen
Frede Dahl
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  1700 -10
9 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Betty Holm
Christian Nielsen
100   4
10 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Stense Farholt
Jens Kofoed
  650 -8
11 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Hanne Guldager
Ole Fenger
200   8
B33
N/-

S T 2
H E T 7
R E K 9 8 4
K D 8 5
  S E D B 3
  H K B 3 2
  R D B 5 3
  K E
TABLES K 9 6 4
H D 4
R T 7 6
K B T 4 2
 S 8 7 5
H 9 8 6 5
R 2
K K 9 7 6 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
50   9
2 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  140 -2
3 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  140 -2
4 Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
  180 -10
5 Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  140 -2
6 Marie Hansen
Niels Henriksen
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  140 -2
7 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  100 6
8 Lene Thomsen
Frede Dahl
Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
  140 -2
9 Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
Betty Holm
Christian Nielsen
  140 -2
10 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Stense Farholt
Jens Kofoed
50   9
11 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Hanne Guldager
Ole Fenger
  140 -2

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard