Stilling efter spil B36
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 26 130 1 60.83
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -9 82 2 56.83
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -8 71 3 55.92
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -7 44 4 53.67
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå 6 30 5 52.50
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 4 30 5 52.50
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 19 19 7 51.58
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus 8 18 8 51.50
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 7 13 9 51.08
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 3 3 10 50.25
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -19 -3 11 49.75
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -8 -5 12 49.58
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus -6 -10 13 49.17
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg -3 -22 14 48.17
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 9 -26 15 47.83
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg -6 -40 16 46.67
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -26 -44 17 46.33
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå -6 -48 18 46.00
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 8 -48 18 46.00
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg 6 -51 20 45.75
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus 6 -64 21 44.67
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -4 -81 22 43.25

Frekvenstavler

B34
Ø/NS

S 8 7
H T 9 8 7 6 2
R K 8 6 4
K 5
  S E 6 3
  H E D B
  R D B 9 5
  K K 9 4
TABLES B T
H 4
R T 7 2
K D B T 8 7 6 3
 S K D 9 5 4 2
H K 5 3
R E 3
K E 2
Spil B34
Antal NS ØV Resultat
1 620   10
1 500   8
1 150   6
1 140   4
2 100   1
2 50   -3
1   100 -6
2   200 -9
B35
S/ØV

S E 9 4
H 9 8 5
R E K D 4
K E 9 2
  S B 7 3
  H E K B 7
  R T 7 2
  K D 7 5
TABLES K D T 6 5
H 4 3
R B 8 5
K T 6 4
 S 8 2
H D T 6 2
R 9 6 3
K K B 8 3
Spil B35
Antal NS ØV Resultat
1 150   10
4 120   5
1 100   0
2 90   -3
3   50 -8
B36
V/Alle

S 9 7 6 3
H K 8 4 3
R 9 8
K D 8 7
  S B T 5
  H E B 7 6
  R 3
  K E K 9 6 5
TABLES E K D 8 2
H D 5
R E K 6
K B 3 2
 S 4
H T 9 2
R D B T 7 5 4 2
K T 4
Spil B36
Antal NS ØV Resultat
3 100   8
1   1370 4
5   1430 -2
1   1440 -8
1   1470 -10

Spilresultater

B34
Ø/NS

S 8 7
H T 9 8 7 6 2
R K 8 6 4
K 5
  S E 6 3
  H E D B
  R D B 9 5
  K K 9 4
TABLES B T
H 4
R T 7 2
K D B T 8 7 6 3
 S K D 9 5 4 2
H K 5 3
R E 3
K E 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
140   4
2 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Stense Farholt
Jens Kofoed
620   10
3 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Betty Holm
Christian Nielsen
150   6
4 Marie Hansen
Niels Henriksen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
500   8
5 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  200 -9
6 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
100   1
7 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
50   -3
8 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  200 -9
9 Lene Thomsen
Frede Dahl
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  100 -6
10 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
100   1
11 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
50   -3
B35
S/ØV

S E 9 4
H 9 8 5
R E K D 4
K E 9 2
  S B 7 3
  H E K B 7
  R T 7 2
  K D 7 5
TABLES K D T 6 5
H 4 3
R B 8 5
K T 6 4
 S 8 2
H D T 6 2
R 9 6 3
K K B 8 3
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
  50 -8
2 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Stense Farholt
Jens Kofoed
100   0
3 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Betty Holm
Christian Nielsen
90   -3
4 Marie Hansen
Niels Henriksen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
150   10
5 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
120   5
6 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
90   -3
7 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
120   5
8 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  50 -8
9 Lene Thomsen
Frede Dahl
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
120   5
10 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  50 -8
11 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
120   5
B36
V/Alle

S 9 7 6 3
H K 8 4 3
R 9 8
K D 8 7
  S B T 5
  H E B 7 6
  R 3
  K E K 9 6 5
TABLES E K D 8 2
H D 5
R E K 6
K B 3 2
 S 4
H T 9 2
R D B T 7 5 4 2
K T 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Inger Larsen
Aage Lauridsen
100   8
2 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Stense Farholt
Jens Kofoed
  1430 -2
3 Signe Thomsen
Svend Thomsen
Betty Holm
Christian Nielsen
  1370 4
4 Marie Hansen
Niels Henriksen
Annie Jensen
Poul Erik Jensen
100   8
5 Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  1430 -2
6 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Hanne Guldager
Ole Fenger
100   8
7 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  1440 -8
8 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
  1430 -2
9 Lene Thomsen
Frede Dahl
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  1430 -2
10 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  1430 -2
11 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  1470 -10

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard