Slutstilling efter spil B39
Nr. Par Klub Runde Score Plac. %
12 Marie Hansen - Niels Henriksen Århus 10 140 1 61.11
14 Camilla Bo Krefeld - Johan Hammelev Århus -3 79 2 56.27
6 Stense Farholt - Jens Kofoed OEJ/Århus -10 61 3 54.84
22 Trine Bilde - Tom Nørgaard Århus 10 40 4 53.17
10 Marlene Kirstan - Jørgen Hansen Århus 14 33 5 52.62
3 Betty Holm - Christian Nielsen Silkeborg -19 25 6 51.98
16 Signe Thomsen - Svend Thomsen Århus 4 17 7 51.35
11 Gerda Nørgaard - Flemming Nørgaard Grenå -14 16 8 51.27
17 Lise Mikkelsen - Niels Agger Århus -6 12 9 50.95
4 Kirsten Barsøe - Peter Barsøe Århus 6 9 10 50.71
19 Bente Bo Christensen - Michael Krefeld Århus 19 9 10 50.71
18 Birte Eriksen - Uffe Poulsen Århus -1 -6 12 49.52
9 Inger Mortensen - Hans Jørgen Mortensen Grenå -6 -9 13 49.29
8 Lene Thomsen - Frede Dahl Skanderborg 3 -19 14 48.49
7 Ingrid Kofoed - Bent Pedersen Odder 1 -25 15 48.02
5 Anne Marie Ladefoged - Arne Ladefoged Skanderborg 6 -34 16 47.30
1 Hanne Guldager - Ole Fenger Langå 10 -38 17 46.98
2 Thordis Skjernaa - Børge Nielsen Hammel 3 -45 18 46.43
15 Annie Jensen - Poul Erik Jensen Risten -3 -47 19 46.27
21 Hedvig Valsted - Kristian Valsted Skanderborg -10 -61 20 45.16
13 Tina Gynther - Lars Peter Damgaard Belvu/Århus -4 -68 21 44.60
20 Inger Larsen - Aage Lauridsen Bellevue -10 -91 22 42.78

Frekvenstavler

B37
N/NS

S K D 8 2
H B 2
R B 8 7 6 4 2
K T
  S T 6 4 3
  H E D 5
  R D
  K E 7 6 5 4
TABLES E 9
H K T 9 7 6 3
R T 9 5
K B 9
 S B 7 5
H 8 4
R E K 3
K K D 8 3 2
Spil B37
Antal NS ØV Resultat
2 140   9
2   140 5
4   170 -1
3   420 -8
B38
Ø/ØV

S E K T 7 5 4
H 5
R K D B 4 2
K 5
  S 9 8 6
  H D B 9 6
  R E 6 5
  K D 8 2
TABLES B 3 2
H 8 3
R T 9
K E B 7 6 4 3
 S D
H E K T 7 4 2
R 8 7 3
K K T 9
Spil B38
Antal NS ØV Resultat
1 490   10
4 450   5
1 430   0
1 420   -2
2 400   -5
2   50 -9
B39
S/Alle

S B 9 7
H B 7 4
R 7 6 3
K B 8 7 6
  S D 8 5 4
  H E D 9
  R 8 2
  K E K T 5
TABLES E K T 6 3
H K 6
R D T 9
K D 3 2
 S 2
H T 8 5 3 2
R E K B 5 4
K 9 4
Spil B39
Antal NS ØV Resultat
11   650 0

Spilresultater

B37
N/NS

S K D 8 2
H B 2
R B 8 7 6 4 2
K T
  S T 6 4 3
  H E D 5
  R D
  K E 7 6 5 4
TABLES E 9
H K T 9 7 6 3
R T 9 5
K B 9
 S B 7 5
H 8 4
R E K 3
K K D 8 3 2
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  140 5
2 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  170 -1
3 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  170 -1
4 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  140 5
5 Stense Farholt
Jens Kofoed
Marie Hansen
Niels Henriksen
  420 -8
6 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  420 -8
7 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  170 -1
8 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
140   9
9 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  170 -1
10 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  420 -8
11 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Betty Holm
Christian Nielsen
140   9
B38
Ø/ØV

S E K T 7 5 4
H 5
R K D B 4 2
K 5
  S 9 8 6
  H D B 9 6
  R E 6 5
  K D 8 2
TABLES B 3 2
H 8 3
R T 9
K E B 7 6 4 3
 S D
H E K T 7 4 2
R 8 7 3
K K T 9
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
450   5
2 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
430   0
3 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
400   -5
4 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  50 -9
5 Stense Farholt
Jens Kofoed
Marie Hansen
Niels Henriksen
420   -2
6 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
450   5
7 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  50 -9
8 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
450   5
9 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
400   -5
10 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lene Thomsen
Frede Dahl
450   5
11 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Betty Holm
Christian Nielsen
490   10
B39
S/Alle

S B 9 7
H B 7 4
R 7 6 3
K B 8 7 6
  S D 8 5 4
  H E D 9
  R 8 2
  K E K T 5
TABLES E K T 6 3
H K 6
R D T 9
K D 3 2
 S 2
H T 8 5 3 2
R E K B 5 4
K 9 4
Bord NS ØV NS ØV Resultat
1 Trine Bilde
Tom Nørgaard
Hedvig Valsted
Kristian Valsted
  650 0
2 Birte Eriksen
Uffe Poulsen
Ingrid Kofoed
Bent Pedersen
  650 0
3 Lise Mikkelsen
Niels Agger
Kirsten Barsøe
Peter Barsøe
  650 0
4 Tina Gynther
Lars Peter Damgaard
Signe Thomsen
Svend Thomsen
  650 0
5 Stense Farholt
Jens Kofoed
Marie Hansen
Niels Henriksen
  650 0
6 Camilla Bo Krefeld
Johan Hammelev
Thordis Skjernaa
Børge Nielsen
  650 0
7 Inger Larsen
Aage Lauridsen
Hanne Guldager
Ole Fenger
  650 0
8 Marlene Kirstan
Jørgen Hansen
Gerda Nørgaard
Flemming Nørgaard
  650 0
9 Inger Mortensen
Hans Jørgen Mortensen
Anne Marie Ladefoged
Arne Ladefoged
  650 0
10 Annie Jensen
Poul Erik Jensen
Lene Thomsen
Frede Dahl
  650 0
11 Bente Bo Christensen
Michael Krefeld
Betty Holm
Christian Nielsen
  650 0

distrikt ej cee
bio
10.03.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2B
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard