Stillingen efter Halvleg 6
Antal Spillede Halvlege i parentes.
Kun placering for par med mindst 3 Halvlege.
  1234561 -6PLACERING
Hold 1 Udsen
1 Claus Nielsen - Birger Jonassen     12.08 12.42 18.58 14.42 14.38 ( 4) 17
2 Erik Udsen - Bendt Boye     16.83 11.67 15.92 8.25 13.17 ( 4) 26
Hold 2 Frank Jensen
1 Frank Jensen - Jacob Jensen 19.17 13.33     10.83 10.00 13.33 ( 4) 24
2 Jesper Jensen - Morten U. Pedersen 20.75 21.67     19.50 15.08 19.25 ( 4) **1**
Hold 3 Leif Øgård
1 Leif Øgård - Michael Mulvad 16.75 10.75 17.67 17.83     15.75 ( 4) 12
2 Thomas Kamp - Troels Husted 16.50 17.75 12.75 17.42     16.10 ( 4) 10
Hold 4 Eskes Esser
1 Eske Groes - Magnus Groes 12.92 10.33 17.67 5.75 19.08 14.92 13.44 ( 6) 22
2 Søren Borchsenius - Pia L. Pedersen 10.33 8.17 23.33 24.92 10.42 19.83 16.17 ( 6) 9
Hold 5 Just
1 Michael Bentzon - Bjørn Haffstrøm 10.50 14.92 5.50 20.67 14.08 15.58 13.54 ( 6) 21
2 Susan Just Olesen - Anette Apitz 12.58 14.25 14.50 9.17 11.42 21.17 13.85 ( 6) 20
Hold 6 Kenneth Madsen
1 Kenneth Madsen - Kr. Stegenborg 11.33 17.67 15.83 21.25 15.08 22.17 17.22 ( 6) 4
2 Jan Griepentrog - Karsten Kristiansen 19.58 14.25 14.75 16.67 18.08 7.67 15.17 ( 6) 13
Hold 7 Karsten Nielsen
1 Kenneth Pedersen - Kim Poulsen 20.50 18.17 17.58 16.50 16.33 18.50 17.93 ( 6) **2**
2 Richardt Hansen - Henrik Frydenlund 15.00 10.67 10.33 19.33 17.42 13.83 14.43 ( 6) 16
Hold 8 Dan Nybo
1 Rasmus N. Nielsen - Laina Sørensen 18.33 18.92 8.42 13.83 12.33 12.17 14.00 ( 6) 19
2 Dan Nybo - Martin Christoffersen 14.67 17.08 19.67 11.67 9.17 15.25 14.58 ( 6) 15
Hold 9 Ole Eckstrøm
1 Ole Eckstrøm - Henning Pedersen 11.67 12.92 2.67 13.67 18.17 15.75 12.47 ( 6) 27
2 Mikkel Rasmussen - Christian Madsen 15.33 11.08 17.00 17.83 7.08 19.50 14.64 ( 6) 14
Hold 10 Majken Johansen
1 Majken Johansen - Peter Lyon 9.33 19.33 12.83 16.00 15.50 7.08 13.35 ( 6) 23
2 Bjarni Johansen - Egil Sondum 15.00 11.83 24.75 11.67 14.92 16.58 15.79 ( 6) 11
Hold 11 Norske
1 Karen Larsson - Anja Serritslew 18.67 15.75 21.17 17.92 14.50 13.42 16.90 ( 6) 5
2 Gerd Rummel - Jan Mortensen 10.42 12.33 9.92 15.92 15.08 22.33 14.33 ( 6) 18
Hold 12 Orht
1 Steen Orht - Poul Nabe 19.50 15.75 11.75 10.50 11.83 10.50 13.31 ( 6) 25
2 Henrik Lahrmann - Durrin Hynes 17.42 15.08 19.00 13.08 22.58 14.25 16.90 ( 6) 5
Hold 13 Sydhavnen All-Stars
1 Carsten Horst - Stig Hansen 17.08 21.58 13.92 13.08 17.67 14.75 16.35 ( 6) 8
2 Ole Berg - Jeppe Juhl 19.58 19.67 15.00 7.83 20.67 17.83 16.76 ( 6) 7
Hold 14 Haanning
1 Leif Østergaard - Birte Refsbech 13.25 12.25 15.17 8.67 12.58 11.42 12.22 ( 6) 28
2 Holger Søe Jensen - Allan Jensen 13.50 19.25 23.25 20.25 13.67 16.17 17.68 ( 6) **3**
Hold 15 Susan Drenge
1 Allan Kristensen - Per B. Hansen 10.83 8.08 12.08 1.17 14.92 21.92 11.50 ( 6) 30
2 Susan Vendelbak - Kim P. Sørensen 9.00 16.67 4.75 23.33 11.92 7.00 12.11 ( 6) 29
Hold 16 Bye


Distrikt København
Thomas Kamp / Preben Thaarup
01.12.2002
Denne side er produceret
ved hjælp af Turneringshjælper 5.2H
(C) 1990 2002 Thorvald Aagaard